Доброго дня, шановні батьки! Відряджаючи дитину до школи дуже важливо налаштувати учня від першокласника до випускника на доброзичливий, успішний, сонячний, мирний день. Шляхетне батьківське ставлення до дитини налаштовує її на гармонізацію внутрішнього світу, відчуття спокійного, життєрадісного та безпечного дитинства. Школа-це місце, де зростає маленька Людина, майбутній громадянин України та світу! Дуже важливо, щоб освітяни, учні та батьки, що є партнерами закладу освіти, рухалися в одному напрямку, були спокійні та довіряли одне одному і із оптимізмом дивилися в майбутнє! Інформую: сьогодні у закладі відбулися тренувальні заняття із цивільної безпеки за участю працівників управління вибухотехнічної служби Головного управління поліції у місті Києві. Всі підвальні укриття, що є у закладі облаштовані належними засобами (ліхтар, маски, вода, аптечка тощо).

Доводжу до Вашого відома, що наш заклад освіти має архітектурну будівлю у двох навчальних приміщеннях за адресою: проспект Облонський 12-В, проспект Героїв Сталінграда 23-А . Кожного навчального року (двічі на рік) проводяться навчальні тренування з цивільної (пожежної) безпеки у закладі освіти. (checkmark)Також, у рамках навчальних програм основи безпеки життєдіяльності, “Захист України”, виховних годин (згідно із функціональними обов’язками класного керівника) проводяться навчальні тренування на випадок надзвичайних ситуацій. У закладі освіти за адресою проспект Оболонський 12-В, де знаходиться 42 класи є два укриття, встановлена сучасна пожежна сигналізація. (checkmark)За адресою проспект Героїв Сталінграда 23-А , де знаходяться 9 класів є підвальне приміщення, яке можна використовувати на випадок надзвичайних ситуацій. В укриттях є облаштовані місця, вода, аптечка, засоби гігієни. Кожен навчальний клас, класний керівник, вчитель- предметник пройшли навчальні тренування та мають інструкцію – пам’ятку, як діяти на випадок надзвичайної ситуації. Звертаємо Вашу увагу на те, що в даних умовах маємо зберігати спокій, розсудливість, взаємопідтримку та здоровий глузд.

Зберігаймо спокій та толерантне ставлення один до одного!  Всім гарного, мирного дня! З повагою, Тетяна Єрмак