Бути добрими – це бути милосердним, бути уважними один до одного, адже ми не знаємо,як повернеться життя і чого від нього очікувати завтра.
Бути Людиною! Це найголовніше завдання, яке ставить перед нами сучасний світ! Так важливо не розтратити себе із середини, не втратити своєї духовності, промінчиків душі та жити за покликом серця!
#Пишаємося нашими маленькими громадянами, вихованцями НВК 157, що зростають співчутливими і доброзичливими громадянами, адже так важливо відчувати, що ти не один!
У нас справді є для кого жити і заради кого працювати, заради наших дітей – від Сходу до Заходу!
Дякуємо українській волонтерці Ксенії Лазебник, яка щоденною працею піклується про ближнього!
«Обійняти і плакати – мабуть,скінчилося ще років за три тому. Просто мозок розмірковує: чим можна допомогти тим, хто у біді вже восьмий рік.
І саме цінне ,що це не тільки у тих, хто допомагає, як волонтер,людям на лінії фронту,але й тих,хто далеко живе ,у тихих і мирних містах.
Діточки 157 ліцею з Києва – ви справді найкращі!
Дякуємо вам та вашим батькам, за продукти та побутову хімію для літніх людей та родин діточок! І старі,і малі – так раділи подарункам!
Дякуємо,що пам’ятаєте про тих,кому важко!» Ксюша Київська