#Переможе Любов до Життя!
#Народжені Перемагати!
#Нація нескорених
#НВК _157
Сила духу людини, що понад усе цінує життя, має надпотужну енергію, яка не вимірюється законами фізики, бо її орієнтир – ЛЮБОВ!
Це про Героя України Володимира Жемчугова, правда життя якого має історію безкінечної Любові до Життя!
У рамках проведення тижня ” Нація нескорених: від козацтва до сьогодення” відбулася зустріч старшокласників та освітян із Героєм України Володимиром Павловичем Жемчуговим.
Про таких, як він кажуть: “народився у сорочці”. Історія шляху пана Володимира – це приклад героїзму, мужності та відданості цінностям життя. Володимир Павлович впродовж лекції розповів про події 2014 року на Луганщині, про діяльність підпільної групи, учасником якої був , про своє поранення та про полон., про історію України, про шля до Перемоги!
Пройти пекло війни та полону і залишитися наповненим добротою та людянністю, здатний не кожен. Подяка до самого неба, тим людям, що наче Опори Духовності тримають нашу українську землю, захищають її майбутнє!
Школярі старших класів зацікавлено слухали та ставили багато питань, довго не відпускали Героя.
Координатор заходу ” Як почалася війна” від ДП ” Центр захисту інформаційного простору України” Олена Жемчугова показала відеоролик про однойменний документальний фільм, розповіла про ідею проєкту, презентувала твори, що видаються організацією. Організатори подарували книжки найактивнішим учасникам заходу.
Лідери учнівського самоврядування у знак вдячності подарували підписаний прапор України із месиджами, якою буде Україна, директорка, що опікається конкурсом “Конституція для всіх: і великих, і малих” – першу дитячу Конституцію,, освітяни квіти.
Історію творять люди, саме від кожного із нас залежить доля нашого майбутнього!
Освіта-фундамент держави! Історія вчить кожного свідомого українця, що саме освічені люди , виховані на засадах любові до життя, цінностях свободи – є авангардом та захистом своєї держави!”
Бути відповідальними!
Бути освіченими!
Бути чесними!
Бути добрими!
Поважати людей і закони!
Любити та цінувати Життя!
З вірою в Україну!
Дякуємо Євгеній Василенко за сприяння проведення зустрічі
Міністерство культури та інформаційної політики