Освітянський колектив комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей» № 157 Оболонського району м. Києва» глибоко стурбований та обурений діями батька одного з учнів нашого закладу, які призвели до побиття нашого колеги вчителя фізичної культури Матвієнка Ігоря Миколайовича, внаслідок чого він втратив працездатність і потребує тривалого лікування та реабілітації. Ми вважаємо, що всі обставини цього інциденту мають бути належним чином розслідувані і повинні отримати відповідну правову оцінку компетентних державних органів.
Учителі стурбовані такою поведінкою батька і вважають, що повторення таких випадків у майбутньому несе загрозу життю і здоров’ю не лише педагогів, а й інших учнів та їх батьків.
Просимо громадськість підтримати нас у спільній справі захисту прав людини, честі та гідності освітянської професії!