Учні НВК №157 не залишилися байдужими до всесвітнього екологічного руху школярів. Вони закликають киян прибирати за собою в місцях відпочинку.
Сьогодні учні 10-А і 10-Б класів спільно з Відділом контролю за благоустроєм та збереження природного середовища Оболонського району м.Києва провели екологічну акцію «Прибери за собою», зібравши близько 50-ти пакетів сміття біля озера Біле в Оболонському районі. «Ми не можемо оминути такий важливий аспект нашого життя, як екологія. Адже саме рух молоді має пробуджувати свідомість інших, бо саме нам жити на Землі ще багато років», – Магаріна Анна, учениця 10-А класу.
Висловлюємо свою подяку начальнику Відділу контролю за благоустроєм та збереження природного середовища Оболонського району м.Києва НІКИТЮКУ Олексію Олександровичу та головному спеціалісту відділу ХРУСТІКОВУ Євгену Юрійовичу.