2022 рік став трансформаційним для кожного українця та всіх сфер сталого розвитку.
Сьогодні кожна професія набула особливої цінності, адже якщо людина робить свою справу з любовью – це величезна користь для спільного блага і спільної мети.
Кожен українець у 2022 році став Учнем найвдосконалішої школи – Школи Життя, де ми разом пліч-о-пліч відкривали наші цінності – сміливості, єдності, безмежної любові, незламної віри….
Кажен українець, також, став Вчителем, адже ми є «першопрохідцями» що отримали цей практичний досвід людиноорієнтованісті і показуємо приклад всьому світу – як бути Людиною Нового Часу.
Ми об’єднались заради спільної мети – нашої Перемоги, а наступна найважливіша мета – будівництво нової Щасливої Країни.
Разом з нами природньо і швидко змінюються і наші галузі. А драйвером розвитку в перехідні етапи – завжди стає Освіта.
Саме зараз зароджується Освіта Нового Часу, а якою вона буде залежить тільки від нас….
Були раді з консалтинговим центром Брендберг Юніверс та Центром Креативної Освіти провести цей рік в колі однодумців – колективу 157 ліцею Оболонського району, на чолі з натхненним лідером Тетяною Єрмак.
Разом ми провели освітній курс з особистісного та професійного розвитку для лідерів «Гід Життя» та педагогів «Креативний лідер».
А на підсумковій зустрічі разом з стратегічним консультантом та керівником Центру Креативної Освіти, Мариною Ігнатушею, підвели підсумки курсу та намріяли ….новий образ учасників освітнього процесу: Геніальних Дітей-Мудрих Вчителів-Свідомих Батьків-Корисної Влади.
А головне …мирного, щасливого, успішного 2023 року, що принесе нам багато-багато цікавого попереду!💛💙
Все тільки починається🌈🕊
Дякуємо, освітянам за світло ваших сердець 💛☀️!