Туристично-краєзнавча робота

Осінні канікули 2019

Під час осінніх канікул 8-Б клас відвідав мальовниче місто Кам’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність і унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему із Замковим комплексом , що не має аналогів у Європі. Хотинська фортеця не залишила нікого байдужим, а коридори печери у с.Кривче занурили у таємниці підземелля

Неперевершенні враження від старовинного міста Львів отримали учні 6-Б класу разом з класним керівником Созанською Ольгою Петрівною. Сонячний та теплий або застелений туманом та по-осінньому прохолодний – усе це неважливо, адже Львів завжди зустрічає своїх гостей із розкритими обіймами, не дивлячись на погоду, час доби або пору року. Це місто – справжнє диво, бо скільки б у ньому не було гостей (мало де ще можна зустріти стільки туристів), Львів кожному приділяє увагу, обіймає теплом та затишком маленьких кав’ярень, зігріває душу теплом і ароматом дивовижної кави, розважає та допомагає забути про всі проблеми та негаразди. Тут можна просто насолоджуватись красою та неповторною атмосферою міста, і кожний приїзд, напевне, буде незабутнім.

8 г клас під час осінніх канікул здійснив подорож до Будапешту та Відню, діти розширили свої знання з історією двох держав Угорщини та Австрії.

Особливу атмосферу у давньому місті Кам’янець-Подільський відчули учні 7-Г класу. Це місто часто називають «квіткою на камені». Гармонійне поєднання мальовничої природи та неприступних оборонних мурів фортеці захопив школярів НВК №157.

6-А осінні канікули активно провів в Трускавці. Дітей вразили скелі Довбуша, неймовірні враження від Тустані. Замки Львівщини у дітвори викликали двоякі емоції- чому все занепадає і яка краса навколо. Окрім Трускавця ми оглянули Моршин, Східницю, Борислав. Діти побували на форельному господарстві. Нас вразили казкові ліси. Ми підкорили гору Коньова. Окрім того щодня була розважальна програма- гра Мафія, караоке, майстер- клас по виготовленню піци, дискотеки щодня, хелоувін.
І звичайно здорове харчування та чудо- водичка Нафтуся.

Дякуємо нашим партнерам БФ “Творчість” та туристичній фірмі “Дія”