Проєкти та діяльність 2020-2021 навчальний рік

Освітній Хакатон 2021

Діти разом з вчителями підготували відео до Хакатону 2021:


Діяльністіь НВК №157. Успіхи

Упродовж вересня-жовтня 2020 року навчання в нашому ЗСО відбувалося в змішаному форматі. Діти здобували освіту очно та дистанційно. Учителі  інформатики, зарубіжної та української літератури, мистецтва, трудового навчання, фізичної культури успішно використовували проєктні технології.

До вашої уваги презентація про успіхи та діяльність НВК №157 під час навчального року 2020-2021: “Діяльністіь НВК №157. Успіхи”

День землі

Діти підготували різноманітні творчі проекти, присвячені Дню Землі.

Робота учениці 6.1 Ніколенко Олександри:

Робота учениці 6.1 Шкляр Олі:

Потрібно завжди йти вперед, пам’ятаючи, що після зими настає весна ?✨????.

Робота учениці Кристиняк Устинки:

Робота Бічук Жені, клас 6.1:

Робота Ярослава Герасименко, всіх учнів 6.1:

Робота учнів 11.2, Мотринчук В, і Годік Є.:

Всесвітній день поезії

“ПОЕЗІЯ — ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ,
ЯКИЙСЬ БЕЗСМЕРТНИЙ ДОТИК ДО ДУШІ” (Л. КОСТЕНКО)
Літературно-музична композиція до Всесвітнього дня поезії — 21 березня.
Поетичний вернісж від талановитих учнів класу 5.3.
Дякуємо дітям, вчителям та батькам за виховання майбутнього покоління!

Колаборація хімії і сучасних технологій

Учні дев’ятих класів підготували проєктні відео до дня хімії та біології. Проєкт має назву “Колаборація хімії і сучасних технологій”.

Підготували проєкт:
Танєва Єва 9.3
Букрєєва Марія 9.2
Николин Андрій 9.3

Підготували проєкт:
Кравчук Дар’я 9.3
Трофименко Софія 9.3

Підготували проєкт:
Марущак Олексій 9.4
Петрик Микита 9.4

Україна - країна можливостей

Самоврядування шкільної спільноти у колаборації з лідерами класів у другому семестрі 2020-2021 навчального року розпочинає проєкт, що залучає учнів, вчителів та батьків, під назвою “Україна – країна можливостей”.

Справді, Україна – чудова, щира, рідна, співуча, милозвучна, красива… Це країна, яка надихає… Країна, що дарує почуття гідності, свободи, вибору. Це держава, частина якої є ми. Кожен з нас. Наш потенціал, наші сили, наші справжні бажання і нашу енергію спрямовуємо на створення країни майбутнього. Країни, у якій жили наші предки та будуть жити наші діти та онуки.

Наукові досягнення

Здобуті нашими учнями та вчителями перемоги та грамоти за наукову діяльність:

Благодійність

Лідери НВК 157 беруть активну участь у популяризації гідних вчинків серед однолітків. Буремний 2020 рік підходив до свого завершення. Наприкінці грудня, мабуть, кожен з нас згадує, аналізує, подумки пробігає моментами минулого року.

Складний рік пандемії не дає нам право забувати про події, які відбуваються на сході нашої неньки. Про обірвані долі, розлучені сім’ї, про той нестерпний біль, який залишає у наших серцях війна. Але є світло у нашому житті. І це світло несуть люди. Добрі. Щирі. Сильні. З великим серцем. Надзвичайні люди, які творять добро. Які своїми вчинками роблять наш світ кращим. І таким людям від щирого серця хочеться подякувати.

До нашого НВК 157 завітала така Людина. Це – пані Оксана Лазебник.  Вона саме та жінка, яка своїми вчинками надихає усю нашу освітянську родину, усіх нас на добрі справи, нагадує нам, що допомагати – це чудово, підтримувати тих, хто потребує допомоги – так легко. Пані Оксана привезла з прифронтового міста Мар’янка листи нашим учням. Представники класів мали змогу долучитись до обговорення.

ЛітДвіж

Лідерська спільнота завжди підтримує креативні, сучасні ідеї сьогоденної освіти. НВК 157 тепло зустрів проєкт ЛітДвіж на просторах освітнього закладу. Учні та вчителі нашого навчально закладу поділилися враженнями від сучасного та креативного підходу до вивчення авторів української літератури.

Місія проєкту ЛітДвіж – формувати в молоді позитивне сприйняття української літератури та її авторів; показати, що в українській літературі є місце і двіжу, і журбі одночасно. А отже — зовсім немає місця обмеженням. Українська література — то є двіж. Той самий, який надихає, змінює і який справді качає.

Щиро вдячні піар-агенції Havas PR Kyiv за підтримки видавництва «Ранок» та громадської спілки «Освіторія» за створення проєкту. #HavasPRKyiv #Освіторія #Ранок #ЛітДвіж

Всесвітній День Гідності

Представили лідерської спільноти НВК 157 проводили низьку заходів, приурочених до Всесвітнього Дня Гідності, що відбудуться у символічний проміжок з 21 листопада – Свята гідності та свободи України – до 9 грудня – Дня боротьби з корупцією за сприяння проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні ВзаємоДія», всесвітнього руху Amnesty International, у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Офісом освітнього омбудсмена України й Уповноваженим Президента України з прав дитини. #gdignity #gdignityUkraine

Великі права маленької дитини

НВК 157 спільно з Ювенальною превенцією Оболонського р. міста Києва, провели просвітницько-профілактичний захід, що має назву “Великі права маленької дитини”.

Лідери 5.4 класу узагальнювали ключові права дитини з Конвенції Організації Об’єднаних Націй. Know your rights! консолідував знання. Do you know your rights?

Вчителі НВК 157

Вчителі НВК 157 заохочують дітей брати активну участь у шкільному житті. Лідерство та соціальний вплив демонструють учні нашого навчального закладу під час виконання проєктної діяльності.

Україна Без Сміття

Однією з тем проєкту нашого навчального закладу #THEPLANET157 є сортування сміття. З великою вдячністю звертаємось до організації #УкраїнаБезСміття з подякою за проведену лекцію щодо правил сортування та переробки сміття.

Проєктна робота була налагоджена наступним чином: після екскурсії на станцію сортування, де учні на практиці побачили сортувальний центр, дізнались докладніше про правила та умови сортування, учні створювали  проєкти на уроках англійської та німецької мов.

Класний керівник Кравчук Інна Іванівна та вчитель англійської мови Гінзбур Євгенія Олегівна провели комплексний підхід до вивчення теми та інтегрували набуті знання до вивчення іноземних мов. #THEPLANET157

Учнівський парламент

Шкільне самоврядування приймає активну участь у житті навчального закладу.

Учнівський парламент – місце, де бере початок рушійна сила світлого майбутнього нашої держави.

Пишаємось нашими дітьми!

Посткросінг

Проєкт був започаткований у 2020-2021 навчальному році. Цей рік був надскладним в умовах пандемії. Учні змушені були перейти на дистанційне навчання. Багато дітей почали відчували нестачу соціального зв’язку.

Самоізоляція, на думку психологів, може вражати три критичні компоненти психічного здоров’я: почуття автономії, почуття зв’язку з іншими/спорідненість, компетентність/відчуття ефективності. Вчителі взяли за мету підбадьорити дітей і налаштувати на позитивний початок нового навчального року. У FACEBOOK спільноті був створений пошук небайдужих вчителів, які проживають за кордоном і мають такі самі хвилювання за дітей.

Через обмін адресами вже першого вересня до НВК 157 надійшло 7 поштових листівок з вітаннями щодо початку навчального року з Каліфорнії, Невади, Нью-Джерсі, Нью-Йорка, Техасу, Флориди та зе кепітал оф Great Britan — Лондона.

Флеш-моб #ТЕБЕ_ЛЮБЛЯТЬ

На столичній Оболоні старшокласники долучились до флешмобу #ТЕБЕ_ЛЮБЛЯТЬ.

Учні НВК Ліцей #157 приєднались до ініціативи від Національна поліція України.

Діти записали відеоролик для соціальних мереж, у якому закликають однолітків підтримувати одне одного у складних психологічних ситуаціях та не боятись говорити із дорослими про свої проблеми.