Гуртки, позаурочна діяльність

Графік роботи гуртків та творчих об’єднань

Гуртки2021

Рекомендації щодо написання МАН
За посиланням підібрана актуальна інформація щодо
підбору теми та написання наукової роботи Малої академії наук.
У статті подано основні вимоги до оформлення та подачі на конкурс-захист.

Ми пишаємося нашими учнями! Щороку, учні НВК№157 здобувають призові місця та найвищі нагороди на наукових та інтелектуальних конкурсах, роботах МАН та олімпіадах. Ми пишаємося нашими вихованцями та намагаємося підтримувати їх у всіх починаннях та забезпечувати разом з батьками гідно матеріально-технічну площадку для досліджень.

Новини гурткової роботи

Гурток Ментальної арифметики

Гурток “Соняшник”

Галерея гурткової роботи

Секція з тхеквондо

Спортивне орієнтування, конкурс районний “Києвознавець”.

Позаурочна діяльність

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ –  2021

Сьогодні важливою рушійною силою у самосвідомості учнів та дорослих є виховання патріотизму та шани до державного надбання. НВК 157 активно поєднує виховання громадянина, патріота, Людини та учня. Паралель 10-х класів долучилася до вшанування важливого моменту для України – до Дня Соборності.

Кожен має знати, що ціною прийнятих історичних рішень – ми тут, на українській землі.