Шановні діти! Ось і прийшов той час, на який усі ви так довго чекали. Для вас пролунає Останній Дзвоник. Бажаю, аби цей Дзвоник був дзвоником Миру! Малечі нехай сповіщає  про те, що настала чудова пора – літні канікули. Хочу побажати, щоб вони були незабутні, веселі та цікаві. Знаю, що восени, коли ви повернетесь за шкільні парти, буде про що розповісти друзям.

Особливе це свято для учнів випускних класів!

Наші громадяни великої славетної держави! Сьогодні Ви перегортаєте сторінку нашої історії. Історії, яка бере початок у вашому дитинстві, коли ще зовсім маленькими ви прийшли до нашої школи. Згадайте цей момент, ту хвилину, коли ви прийшли до 1 класу. Мить, коли ви побачили першу вчительку, її посмішку…Хтось був упевненим, що приходить на роботу. Комусь здавалось, що він уже дорослий. А комусь не подобався той портфель…

За ці роки ви зустріли багато людей, зрозуміли, що не всі вони  є справжніми друзями.

За ці роки  хтось, можливо, знайшов своє кохання. А можливо, то і не було кохання…

За ці роки ви відчули, що світ сповнений різними емоціями. І це нормально.

У світ живуть різні люди, але перемагають завжди ті, хто несе світло, з великим серцем, з чистою душею, хто готовий прийти на допомогу, хто чинить правильно.  Будьте завжди такими!

Бажаю, аби ваші амбіції йшли поруч із загальнолюдськими цінностям!

Шановні батьки! Багато років тому ви привели своїх діток до нашої школи, щоб разом із освітянами розвивати обдаровання кожного! Щиро дякуємо за те, що довірили нам найдорожче, що весь цей час ви  підтримували наших учителів!

Сьогодні ми живемо в епоху історичних змін, коли кожен із нас безпосередньо є їх учасником! Від світоглядної позиції, від розуміння, яким має бути світ, залежить наше сьогодні та завтра! Саме Україна сьогодні єднає  світ! Так визначено у Всесвіті – найвідповідальніша місія, тест на відданість, вірність, людяність!

Шана, вдячність та низький уклін Захисникам, Патріотам, що стверджують Незалежність української державності!

Ми тримали, тримаємо і будемо тримати стрій! Бо саме Україна сьогодні звучить на всіх континентах!

Дорогі випускники!

Коли Ви прийшли до 1 класу, музичні світові чарти очолювала британська співачка Адель з піснею «Rolling in the Deep».

Зараз ми чуємо з усіх куточків нашої планети пісню нашої боротьби «Стефанія». Цивілізований світ суголосний  з нашими вібраціями Добра та Любові до Життя!

Це говорить про те, що Україна зараз переживає переломний етап свого існування. Це час  наших ідей!  Час для Вас, наші випускники!

Ми безмежно любимо рідну Україну, її мову, пісню, історію, культуру! Упевнена, що кожен із Вас  дбатиме  про свою родину, яка є найціннішим скарбом держави, адже Ви справжні сини і доньки своїх батьків! Саме ви передаватимете з покоління в покоління наші традиції та звичаї, любов до праці, оберете омріяну професію та улюблену справу до душі, бо Ви – вільні Люди!

Пишаюся кожним із Вас!

Вірю, що Ваші мрії здійсняться! Пам’ятайте, що

Патріот – це той, хто не руйнує, а будує!

Лідер – не волає, а  об’єднує та допомагає!

Друзі – це ті, що підтримують у найважчу хвилину та розділять радість!

Кохана – це та, що берегтиме все життя!

Коханий – це той, хто захистить від усіх негараздів!

Українці – це кожен із нас! Шляхетна, талановита, мирна, працьовита, доброзичлива, непереможна нація щасливих Людей!

Я щиро вірю в те, що завдяки вашим знанням ви зможете піднести нашу Вітчизну, збагатити її та подарувати світло для наступних поколінь. Слава Україні!

З повагою, Тетяна Єрмак та адміністрація НВК №157.