Національна академія внутрішніх справЧлени кафедрального наукового гуртка «Оперативно-розшукова діяльність» кафедри ОРД Національної академії внутрішніх справ 27 листопада відвідали спеціалізовану школу І–ІІ ступенів – ліцей № 157 Оболонського району м. Києва, де провели для учнів випускних класів профорієнтаційний захід, спрямований на популяризацію професії поліцейського.

Крім усної розповіді й перегляду тематичних відеоматеріалів про діяльність Національної академії внутрішніх справ і порядок вступу до закладу вищої освіти, члени наукового гуртка розповіли про власні здобутки в освітньому процесі, спорті, науковій діяльності, громадському житті академії.

Також було обговорено питання правової освіти й культури учнівської молоді, дії в разі виявлення правопорушення в громадських місцях та його припинення. Не оминули увагою і кримінальні події, які майже щодня трапляються за участю неповнолітніх, юридичну відповідальність за їх учинення.

Проведений захід ще раз засвідчив, що вибір майбутньої професії, а отже, і доля кожного з учнів залежать не тільки від них, а й від учителів і наставників, які допомагають їм обрати життєвий шлях.

 

Висловлюємо вдячність адміністрації ліцею та представникам батьківського комітету за небайдужість у вихованні молодого покоління і співпрацю з академією.

Михайло Марков, професор кафедри ОРД