#Все_буде_Добре!ОК!
#Мистецтво — це шлях розвитку, це один із важливих ступенів еволюції людства.
Саме мистецтво допомагає нам освоювати науки і відчувати повноту цього світу. Воно є найважливішою частиною людського розвитку.
Надзвичайно приємно, що в нашому закладі освіти в рамках фестивалю Французька весна в Україні французький митець Nelio створив мурал, який завдяки своїй динамічній геометричній композиції та грі кольорів запрошує освітянську спільноту поринути у нефігуративне мистецтво.
«Прямолінійні форми нагадують навколишні архітектурні елементи і відтворюють основу, яка підкреслює серйозність намірів, необхідної для навчання в школі. Проте, завдяки грі пастельних кольорів та більш органічних фактур, ці форми ніби зливаються та пом’якшуються, створюючи однорідне та гармонійне ціле. Таким чином, витвір стає більш живим та теплим, що символізує соціальний характер школи.» – Nelio.
Мурал створено за підтримки куратора Олега Соснова, куратора мистецьких проєктів Посольства Франції в Україні.
Усі витрати по створенню малюнка Посольство Франції та Французький Інститут в Україні взяли на себе.
Дякуємо за цей безцінний подарунок шкільній спільноті!
Безмежно вдячні голові Оболонської РДА Кирилу Фесику, начальнику управління РУО Вахнюк Н.М. за підтримку реалізації проєкту і талановитим партнерам – батькам школярів Денису Воронцову та Ірині Лагутіній, а також креативному класному керівнику Тетяні Литвиновій, адміністрації закладу за сприяння у створенні сучасного освітнього простору, за розуміння командної роботи талановитих особистостей українського сучасного мистецтва! Це шлях до нових ціннісних проектів! Завдяки таким колабораціям ми виховуємо креативyих учнів!
В епоху зміни парадигм, стереотипів, ставлення одне до одного, до життя на планеті є талановиті особистості, які шанують цей світ і себе в ньому, бачать його в кольорах гармонії, балансу, шляхетності, толерантності, поваги та доброзичливого сприйняття соціуму! Світ розвивається, шукає новий подих для реалізації новітнього простору Життя.
Більше про роботи Nelio можна дізнатись на сторінці митця в Instagram.
https://www.instagram.com/_nelio/
Митець-самоучка Nelio народився у 1982 році на сході Франції. Він розвинув унікальний мистецький підхід, що поєднує символи, пейзажі та первісні форми. Надихаючись великим спектром мистецьких явищ – від Пабло Пікассо до графічного дизайну, ілюстрації, історії мистецтва та архітектури, стиль Nelio коливається між фігуративністю та абстракцією та формує неймовірний колаж різноманітних елементів.
Детальніше про проєкти муралів куратора Олега Соснова https://www.facebook.com/100005085002613/posts/1573133219532830/?d=n