Звернення директора НВК №157 – Тетяни Єрмак з приводу організації дистанційного освітнього процесу у ІV четверті 2019-2020 н.р.

Доброго ранку, любі діти,  дорогі колеги, шановні батьки та всі учасники освітнього процесу!

Незабаром розпочнеться четверта завершальна чверть у цьому навчальному році.

Як стало відомо напередодні, в Україні продовжено дію карантину до 24 квітня, а це означає, що ми продовжуємо працювати в режимі дистанційного навчання згідно із розкладом.

Нові реалії сьогодення ставлять перед нами завдання, і  ми маємо бути  готові до цього виклику.

Починаючи з 15 березня, відповідно до рекомендацій та розпоряджень МОН впроваджується дистанційна освіта.

З цією метою педагоги закладу  провели низку семінарів, майстер-класів та навчань із удосконалення умінь роботи та викладання на сучасних онлайн платформах (Оffice 365,  ZOOM, Нет-школа, Googlе +, та інших), де взяли участь у  педагогічни лекціях, вебінарах щодо правильної побудови дистанційного освітнього процесу, уроку та викладання онлайн.  Гадаю, все кожен із Вас зміг оцінити новий підхід учителів до проведення уроків.

Підтримайте їх, вони навчаються поруч із учнями та намагаються бути кращими заради вас.

Зверніть увагу на те, що доступні онлайн уроки ТРК « Київ»,  телеканалу Рада,  також безліч навчальних онлайн ресурсів, що відкрились у безкоштовному доступі.

Усю інформацію, що актуалізується щоденно, можна знайти на сайті НВК157  та на сторінці закладу у фейсбуці.

Ми не зупиняємося, продовжуємо працювати і вдосконалюватись, збільшувати різноманістність матеріалів, засобів контакту з учнями для їх розвитку.

Отже,  освітній процес  не зупиняється, освітяни продовжують реалізовувати освітню програму в рамках своїх функціональних обов’язків, залишається незмінним освоєння матеріалу учнями та його модульний (семестровий контроль).

А тепер  більш детально про те, як саме буде відбуватися освітній процес у четвертій  чверті.

Для наймолодших школярів навчальні заняття розпочинатимуться о 9.00 згідно з розкладом.

Для учнів 5-11-х класів навчання розпочнеться о 8.30 згідно з розкладом. Проте,  замість кабінетів-кімнат будуть електронні посилання на ресурс, де вчитель  проведе свій  онлайн урок, конференцію чи розмістить  дидактичні матеріали.

Слід зауважити, що в нашому закладі освіти успішно діє платформа НЕТ школа, до якої  мають особистий доступ кожен учень та його батьки. На цій платформі можна ознайомитися із навчальними балами своєї дитини, переглянути домашнє завдання, написати листа, ознайомитися із  дошкою  оголошень та поцікавитися розкладом.

Учителі 1-4 класів активно долучилися до використання платформи Googlе +, та налагодили онлайн спілкування з групами класів, їх батьками через вайбер, Zoom.

Платформа  Оffice 365 – навчальне середовище для учнів 5-11-х класів, яке може використовувати кожен учитель для проведення онлайн-конференцій, уроків, проєкних робіт, як поштову скриньку тощо, адже в кожного учня є логін та пароль входу, як для класу, так і індивідуально.

Освітянами школи  проведено онлайн конференцію, де  запропоновано проводити онлайн-уроки тривалістю:

– для початкової школи не більше 20 хв.;

– для учнів 5-11х класів до 45 хв. онлайн, 45хв. – на виконання роботи школярами.

Також розклад консультацій пропонує  соціально-психологічна служба; класний керівник повідомить про  онлайн-годину для спілкування із учнями та батьками  через доступні засоби зв’язку. Не бійтесь звертатися, якщо виникли запитання чи  труднощі!

Наша велика освітянська родина робить усе, щоб ви отримували інтерактивні уроки, а не сухі завдання на самоопрацювання.

Пам’ятаєте, як ми проводили Освітній хакатон з батьками восени? Пропонуємо провести освітній онлайн хакатон! Усі охочі батьки, використовучи відеоконференції, Оffice 365 або просто записавши  відеоурок,  можуть це зробити та долучитися до нашого освітнього процесу.

Сьогодні виникає занепокоєння в батьків та учнів випускних класів, а також перехідних – четвертого та дев’ятого щодо ДПА та ЗНО.

Процедуру пробного ЗНО та основної сесії ЗНО проводить УЦОЯО, слідкуйте за інформацією на сайті центру!

Класні керівники також повідомлять вас через електронні  спільноти, як тільки буде офіційна інформація.

ДПА у 4 та 9 х класах  офіційної скасовано.

З приводу зарахування до першого класу – цьогорічну процедуру попередньо відклали, чекаємо офіційної інформації, яка буде опублікована на сайті НВК 157.

Ми всі з Вами громадяни великої планети, яку необхідно зберегти, розвивати та примножувати її природні ресурси! Дотримуймося правил та рекомендації МОЗ!

Не забуваймо  про цінності ! Любімо  своїх дітей,  підтримуймо їх та допомагаймо!

Батьківська увага – особливо важлива  для дитини у шкільному віці!

Будьмо толерантними, ми з Вами приклад  для наших дітей! Пам`ятаймо про шляхетність, добро та людяність!

Бажаю  здоров’я!

З повагою, Тетяна Єрмак

Якщо у Вас виникли запитання  з приводу організації дистанційного процесу освіти або потреба особистого прийому з директором НВК №157 – директор працює в режимі онлайн, проводить особисті прийоми у форматі конференції в TEAMS (t.yermak@obolon365.net) або ZOOM за попередньою домовленістю.