#Миру_Добра_Любові_Україні
#Хай оживає істина стара- Людина починається з Добра!
Дорогі друзі! Любі діти!! Щиро вітаю Вас із народним святом духовних цінностей , яке чимало століть є довгоочікуваним для дорослих та малих! Бажаю аби Святий Величний образ Миколая завітав у кожну домівку української родини із радісними вітаннями та щедрими дарунками! Саме це свято в традиціях нашого українського народу є таким бажаним для підтримки один одного, формування культури доброзичливості та порозумінь, виховання уваги та толерантності, милосердя та Людського звичаєвого добра! Світ завжди рухається до змін і, якими будуть ті зміни, залежить від кожної людини на цій землі. У своїх святих писанням Миколай повсякчас звертав увагу на особливі моменти взаємостосунків між людьми: : Людина тоді Людина, коли вона бринить всім серцем своєю чистотою та правдою, милосердям та співчуттям!
Дорогу завжди подолає той, хто з праведними думками та помислами іде
вперед до успіху!
Люби ближнього, навіть у бідності та втрати надії, бо завтра ще не настало, а шлях людський – безкінечний , він продовжується у наступних поколінням!
Живи правдою і добром, цей шлях –самий світлий!
Вір: твоє завжди буде з тобою! Світло завжди відновлює темряву, бо там, де у душі людський говорить Миколай – життя набуває нового змісту!
Всім бажаю Любові, Толерантності, Поваги та духовних основ людської душі від Святого Миколая!
Миру українській землі!
З повагою, Тетяна ЄРМАК