Благодійність

Акція “Милосердя”- це проект, розроблений учнями ліцею № 157, Оболонського району в підтримку шкіл-інтернатів та лікарні ”Охматдит”. Саме зараз йде місяць свят, і діти найдужче вірять в диво, тому наша задача не дати їм втратити надію та віру в найшвидше одужання! Мета нашої акції зібрати якомога більше коштів, необхідних речей для дітей віком від 6 до 17 років. Для цього ми організовуємо благочинний ярмарок в торгівельному центрі, де будуть представлені дитячі роботи та виручені кошти підуть на благочинність. Наступним кроком нашої акції стане концерт, куди зможуть прийти більше людей,зробити наш проект масштабнішим та зібрати більше коштів! Акція «Милосердя» – благочинний проект, приурочена до Дня Святого Миколая. 
Основний принцип – діти допомагають дітям. Старшокласники міста Києва організовують благочинний марафон підтримки сиріт, тяжкохворих дітей та дітей з інтернатів. Адже щоб займатися благо чинністю – не обов’язково мати багато коштів. Важливо мати бажання допомогти ! Мета проекту: Популяризувати ідею доброчинності серед учнів шкіл загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району, а також усіх мешканців району через їхню участь у зборі добровільних пожертв . Зробити свято для тих, хто тяжко хворіє або не має батьків. Назбирати коштів та допомогти одужати діткам. 
Привернути увагу громадськості до цієї справи. Основна ідея проекту: Разом ми можемо змінити світ на краще! Ми можемо допомогти тим, хто цього потребує. А також особисто бачимо, як, на що і куди підуть вилучені кошти і подарунки. Цільова аудиторія акції: учні шкіл та усі небайдужі В основу благодійної акції покладені такі принципи: Допомагати разом просто!!! 
Благодійність – один з напрямів діяльності успішних людей. Милосердя – одна з найдобріших людських чеснот. Завдання проекту: 
– зробити свято для тих, хто тяжко хворіє або не має батьків; 
– назбирати коштів та допомогти одужати діткам; 
– навчання молодих лідерів та учнів благодійної справи; 
– розвиток лідерських якостей та практикування проектної роботи, засвоєння нових знань, умінь та навиків учнів шкіл, та лідерів районних рад; – залучення якомога більшої кількості школярів Києва до благочинної справи; 
– організація тематичних заходів у рамках проекту; 
– співпраця з громадськими організаціями в рамках проекту; 
– стимулювання школярів та молодих лідерів районних рад старшокласників до свідомого ставлення ідеї благочинності;