З давніх-давен громада завжди підтримувала українську школу, вкладаючи в неї свої ресурси. Зріле громадянське суспільство розуміє, що якісна освіта – це прогресивне майбутнє України.
Діти- наше майбутнє, а освіта – це пріоритет держави! Саме українська освіта дала чимало визначних особистостей світу, саме з українськими науковцями, дослідниками пов’язані унікальні винаходи та прогрес розвитку багатьох галузей.
Батьківське врядування в школі – це чудовий крок зробити заклад освіти сучасним, інноваційним, підтримувати обдаровану молодь, розвивати сучасні навички у дітей, виховувати шкільну культуру.
Наш НВК №157 – заклад, що розвивається у всіх напрямках діяльності. Батьки є безпосередніми учасниками освітнього процесу.
Сьогодні мала зустріч із новоствореним батьківським самоврядуванням нашого закладу ГО Разом_157 та БО БФ «Разом_157». Чудові молоді люди, які мають цікаві ідеї, проекти.
Під час зустрічі обговорили потреби для модернізації матеріально- технічної бази школи. Розглядається можливість в рамках правового поля створення документа про співпрацю.
Наш заклад НВК №157 завжди відкритий до творчої співпраці.
ПИШАЮСЯ, що працюю в закладі, де навчаються талановиті, креативні, доброзичливі, щирі, інноваційні, перспективні ДІТИ!
Щиро радію, що батьки закладу піклуються про освіту, а отже і про державу!
Все буде добре!