Безпека життєдіяльності

Цивільна безпека

Доброго дня, шановні батьки! Відряджаючи дитину до школи дуже важливо налаштувати учня від першокласника до випускника на доброзичливий, успішний, сонячний, мирний день. Шляхетне батьківське ставлення до дитини налаштовує її на гармонізацію внутрішнього світу, відчуття спокійного, життєрадісного та безпечного дитинства. Школа-це місце, де зростає маленька Людина, майбутній громадянин України та світу! Дуже важливо, щоб освітяни, учні та батьки, що є партнерами закладу освіти, рухалися в одному напрямку, були спокійні та довіряли одне одному і із оптимізмом дивилися в майбутнє! Інформую: сьогодні у закладі відбулися тренувальні заняття із цивільної безпеки за участю працівників управління вибухотехнічної служби Головного управління поліції у місті Києві. Всі підвальні укриття, що є у закладі облаштовані належними засобами (ліхтар, маски, вода, аптечка тощо).

Доводжу до Вашого відома, що наш заклад освіти має архітектурну будівлю у двох навчальних приміщеннях за адресою: проспект Облонський 12-В, проспект Героїв Сталінграда 23-А . Кожного навчального року (двічі на рік) проводяться навчальні тренування з цивільної (пожежної) безпеки у закладі освіти. (checkmark)Також, у рамках навчальних програм основи безпеки життєдіяльності, “Захист України”, виховних годин (згідно із функціональними обов’язками класного керівника) проводяться навчальні тренування на випадок надзвичайних ситуацій. У закладі освіти за адресою проспект Оболонський 12-В, де знаходиться 42 класи є два укриття, встановлена сучасна пожежна сигналізація. (checkmark)За адресою проспект Героїв Сталінграда 23-А , де знаходяться 9 класів є підвальне приміщення, яке можна використовувати на випадок надзвичайних ситуацій. В укриттях є облаштовані місця, вода, аптечка, засоби гігієни. Кожен навчальний клас, класний керівник, вчитель- предметник пройшли навчальні тренування та мають інструкцію – пам’ятку, як діяти на випадок надзвичайної ситуації. Звертаємо Вашу увагу на те, що в даних умовах маємо зберігати спокій, розсудливість, взаємопідтримку та здоровий глузд.

Зберігаймо спокій та толерантне ставлення один до одного!  Всім гарного, мирного дня! З повагою, Тетяна Єрмак

Цивільна оборона

У нашому навчальному закладі проводиться повний цикл заходів: створено пам’ятки для учнів і вчителів щодо пожежної безпеки, дій населення в умовах надзвичайної ситуації, дії при евакуації;

проведено нараду для класних керівників; нараду для освітян закладу спільно з представником вибухотехнічної служби; нараду класних керівників із практичними психологами НВК 157 ” Як діяти в надзвичайних ситуаціях. Вплив паніки на особливості психологічного стану людини”;
оформлено стенд ” Цивільний захист населення”, проведено тренувальну евакуацію учнів 5- 9 класів.
Класоводам 1-4 х класів було рекомендовано провести тренувальні заняття із евакуації та провести психологами, класними керівниками (у функціональних обов’язках класного керівника передбачено роботу з питань цивільного захисту) роз’яснювальну, просвітницьку роботу щодо безпеки та безпечного перебування в закладі освіти.
Для освітян закладу відбулася Zoom конференція   за участю працівників  Управління вибухотехнічної служби головного управління поліції міста Києва в особі  Ігоря Войцехівського ” Цивільний захист населення”.
    Під час онлайн-конференції педагоги почули практичні поради та рекомендації щодо своїх дій   під час замінувань закладу освіти, порядку реагувань та алгориитму дій.  Під час конференції було озвучено питання які, найбільше турбують освітян про порядок  евакуації школярів. І.Войцехівський доступно, зрозуміло та лаконічно  описував ситуації, наводив приклади зі свого професійного досвіду та пояснював порядок дій, дотримання яких допоможе зберегти здоров’я всіх учасників освітнього процесу.
      Щиро дякуємо Начальнику Головного управління Національної поліції в місті Києві  генералові поліції ІІІ- рангу , Івану Виговському,  за сприяння у проведені фахової  конференції з питань цивільного захисту та безпеки у закладах освіти.

Возможно, это изображение (14 человек, экран и текст «наталя тетяна ермак Svetlana Skachk... ольгасеребрянська IrinaMasalova таня рофименко ярослава iPhone Anna ирина хома юляя кісіль x валентина коцюба Elina вікторія мизюк User олександр денисюк A алина сивченко Zenich вікторίя остапенко светлана евгения нкола... валентина цимбал пошуковий Viktoriya Belkaniya Zakrevska Korol»)
Возможно, это изображение (4 человека и текст «иpиHa xoma Myroslav MyroslavSudk Sudak acR RcиHcKaR MariaKovpak Maria Kovpak»)
СИСТЕМА FacePay24

НВК№157 реалізовує проект FacePay24, мета якого – безпека освітнього середовища.
В рамках реалізаціі проекту до закладу освіти завітав заступник мера міста Андрій Крищенко, депутати КМДА, держслужбовці профільних комітетів, Підтримують реалізацію проекту голова РДА Кирило Фесик, начальник РУО Наталія Вахнюк.
Дякуємо за підтримку новацій у сфері цифрових технологій та увагу до освіти!
Дякуємо учасникам освітнього процесу, які розуміють важливість забезпечення безпеки у закладі освіти, а також підтримують розвивиток новітніх ресурсів діджиталізації для забезпечення потреб закладу.
ПриватБанк та Visa запустили на базі Київського ліцею №157 перший в Україні пілотний проект біометричної системи безпечного доступу до закладів освіти та інших громадських установ.
Нова система є унікальною для України та створена на базі технології “оплати обличчям” FacePay24.
Технологія, яка запрацювала у закладі є відкритою платформою для всіх учбових закладів та громадських установ.
Проект обмеження доступу сторонніх осіб до ліцею, а також надсилання пуш-повідомлень на телефони батьків про час, коли дитина прийшла чи залишила школу, реалізувала для ПриватБанк та Visa компанія VIATEC в партнерстві з компанією Інфотех.
Розробники відійшли від стандартного рішення ідентифікації учнів по картці, яку діти часто гублять або забувають. Натомість розпізнавання учнів та працівників закладу виконується по обличчю. Крім того, що система розпізнає обличчя, вона також визначає температуру, фіксує відсутність захисної маски й сигналізує про необхідність її одягти.
Основою рішення є безпечний доступ до школи учнів та вчителів, який забезпечується сучасними системами шифрування.
Крім безпечного доступу до школи учнів та вчителів, автоматизованого обліку відвідувань закладу, нова цифрова платформа стане основою для впровадження закритої цифрової екосистеми учбового закладу, яка включатиме адресний доступ до навчального контенту, педагогічних кейсів вчителів, даних про успішність учнів, адміністративної діяльності, тощо.
Також використання технології FacePay24 зробить можливим перехід на цифрову платформу та безконтактні способи оплати організації харчування у ліцеї та використання платних послуг. Розробники платформи говорять, що нова система забезепечують повний захист персональних даних за світовими стандартами.
«Інформаційна безпека завжди залишається одним з головних пріоритетів компанії Visa. Ми раді, що у нас з’явилася можливість вперше впровадити рішення на основі біометрії і в освітній інфраструктурі України. Впевнені, що Face ID допоможе зробити шкільне середовище безпечніше для всіх учасників освітнього процесу та краще відстежувати успіхи учнів», – вважає Світлана Чирва, віце-президентка, регіональна менеджерка Visa в Україні, Молдові та Білорусі.

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ

Клас 7.4 підготував повчальне відео для профілактики правопорушень у школі:

ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Клас 1-Б підготував відео в підтримку здорового способу життя.

КОРОНАВІРУС: ПРОФІЛАКТИКА, ІНФІКУВАННЯ ТА ПОШИРЕННЯ

МІСЯЧНИК ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ

 

#Знаю_права_і_змінюю_світ

Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини — свято радості та надії. Майже афоризмом стали слова «Без свят не буває дитинства!». Цей день –  це  ще й нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, щоб усі вони росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою та в майбутньому стали гідними громадянами своєї держави.

На виконання листа Національної поліції України від 04.11.2020  №5229/20/9/01-2020 « Про проведення просвітницько- профілактичного заходу «Великі права маленької дитини»» та з метою ознайомлення дітей з їхними основними обов’язками, навчання та вміння захищати себе при порушенні прав дитини, розвитку культури, виховання дисциплінованості та з нагоди  відзначення в країні Всесвітнього дня дитини  в НВК №157 відбулася зустріч школярів із поліцейськими ювенальної превенції  м. Києва.

Під час заходу учні початкових класів узяли  участь у квесті «Чи знаєш ти свої права?». Діти з великим інтересом  відповідали на  запитання, розв’язували ребуси та кросворди, будували ланцюжки дружби.

У 5-9 класах поліцейські провели тематичні заняття, під час яких  розповіли  школярам про Конвенцію Організації Об’єднаних Націй про права дитини. Учні створювали ілюстрації до статей документу, дискутували одне з одним, з`ясовуючи  відповіді на важливі для них питання.

Старшокласники  стали учасниками  зустрічі, яка  відбулася у формі дискусії  «Чому важливо знати свої права?». Юнаки та дівчата вільно висловлювали свої думки, підтверджуючи їх прикладами з життя,  аналізували випадки порушення прав дитини, про які дізнались із кінофільмів та  творів художньої літератури.

Учасники дійшли висновків  про те,   що   всім дітям  потрібно   знати свої права. Вони наголосили:  людина  є  найбільшою цінністю в суспільстві,  а кожна  дитина змалечку потребує  уваги, турботи й любові.

 

Правила дорожнього руху

Правила пожежної безпеки

Цивільний захист

Інструкції з ОБЖ

#Не_загинь_під_колесами. Школярі та вчителі НВК157 долучилися до просвітницької акції «Не загинь під колесами», що відбулася за сприянням Управління патрульної поліці у місті Києві. Патрульні спільно із школярами та учителями на тротуарі біля школи та пішоходних переходах неподалік закладу освіти, нанесли фарбою символічні профілактичні малюнки-памятки, які б нагадували про безпеку на дорозі. Дякуємо інспектору ВЗГ майору поліції Олександру Нечаюку та його колезі сержанту поліції Жадан Анни за проведений спільний захід..

Профілактика дитячого травматизму на дорогах є запорукою збереження життя дитини!

70289165_2529740483740886_1811390895036039168_o73165361_2529740197074248_6738427658742267904_o73253072_2530335050348096_3572921888394969088_o73342802_2529739947074273_1037357231890235392_o
73539254_2530334687014799_9071230422486089728_o74426413_2530334680348133_4658038636925681664_o74634645_2529740147074253_4014186446133919744_o75196333_2530334787014789_6807990267623243776_o