НВК ліцей №157 – освіта, що має коріння

Школа №157 у м. Києві побудована в серпні 1974 року за проектом на 40 класів, 1568 місць.

Навесні 1978 року в нашій школі було 90 класів, 3600 учнів і 520 старшокласників з інших шкіл району, які здобували професію оператора або програміста ЕОМ в електронно-обчислювальному центрі нашої школи.

З першого року роботи навчального закладу учні середніх і старших класів поглиблено вивчали математику і фізику.

перший директор

Михайленко М.І

про нас

Навчально-виховальний комплекс “Спеціалізована школа – ліцей” №157 – заклад, що реалізує ідеї гуманістичної педагогіки. В основі освітньої системи ліцею покладено духовно-розвивальне заняття і повязані з ним цінності, як стійкі домінантні національно-духовні принципи українського світогляду.

Ліцей має свою оригінальну програму пошуку, навчання і виховання дітей “Творча обдарованість”. Її реалізації сприяють факультативи й спецкурси.

З 1 по 11 клас поглиблено вивчається англійська мова. Найбільш обдарованих і здібних учнів запрошують до профільного навчання у  8-11 класах, де реалізуюьбся індивідуальні творчі запити, надається можливість самостійного вибору предметів для їх поглибленого вивчення.

У ВУЗи України вступають 100% наших випускників. Внаслідок плідної співпраці щорічно близько 30 випускників стають студентами достроково.

В.І.Костенко

Переваги навчання у НВК Ліцей №157

Адміністрація НВК Ліцей №157

707A1703-1 Єрмак Мішок Карась