переваги

(за кожним віконечком детальний опис)

Поглиблене
вивчення
Англійської

(У НВК Ліцей №157 англійську мову поглиблено вивчають з 1 класу. Підготовка учнів здійснюється за допомогою Британських видань, із залученням мультимедійної техніки та сучасних викладацьких підходів.)

Англійська

Рейтингова
система

(Після 4 класу відбувається диференціація класів за фінальними іспитами з основних предметів та анкетою психолога. З 5 по 7 клас діє рейтингова система, що гарно стимулює до навчання дітей даного віку.)

Рейтингова система

Профільне
навчання

( Після 7 класу усі учні складають екзамени, після чого кращі мають змогу обрати профіль майбутнього навчання, до основні предмети будуть вивчатися поглиблено. Детальніше перелік профілів тут)
Профільне навчання

Блокова
система
по 30хв.

(Дослідження довели, що найкращення сприймається інформація протягом перших 30 хвилин контакту, тому урок поділено на 3 частини по 30 хвилин кожна.)

Блокова сист

Онлайн
журнал

(Оцінки, рейтинги, звіти успішності та відвідування, домашнє завдання, важлива інформація та зв’язок з куратором – усе онлайн за допомогою  NetSchool)

Онлайн журнал

Сучасні
технології

(Кожна аудиторія містить проектор , навчальний заклад має 4 комп’ютерні класи, вільний доступ до комп’ютерів у бібліотеці, вільний вай-фай, смарт дошки, обладнані місця роботи класних керівників, мультимедійні декорації)

технології1

Проектна
діяльність
лідерів (ЛДРУ)

(В НВК діє Ліцейна Демократична Республіка Учнів, в якій свій потенціал реалізують амбітні та активні учні через участь у різних проектах. Детальніше про ЛДРУ тут)

ЛДРУ

Психологічна
служба

(Підтримка учнів та батьків, індивідуальні консультації, вирішення конфліктів, формування класів, профорієнтація – усе це пріоритетні завдання психологічної служби.)

Сучасні техноШкільне
телебачення

(Творчі особистості можуть реалізувати свій потенціал у редакції шкільного телебачення.)