Нова освіта. Що думають діти?

Колектив НВК №157 на чолі з директором В.І.Костенком наполегливо працюють і намагаються реформувати сучасну систему освіти. Так, нещодавно Віктор Іванович ініціював проект «Нова освіта»,  до реалізації якого були залучені не лише педпрацівники, а насамперед учні навчального закладу. Бо сьогодні така співпраця – потужний стимул до самоосвіти, саморозвитку та самовдосконалення всіх учасників навчально-виховного процесу.

На думку директора НВК №157 В.І.Костенка, перш ніж змінювати систему, необхідно зрозуміти потреби самої дитини, яка і стоїть у центрі освітнього процесу. Тому Для реалізації змін дуже важливими є заходи, під час проведення яких учні навчального закладу можуть вільно висловити свою думку щодо того, якими мають бути зміст навчальних програм та форми роботи в сучасній школі, яка роль учителя в ній і які здібності потрібно розвивати, щоб бути успішними.