Дистанційне навчання з 12 по 31 березня 2020 р.

Оновлено 13.03.2020 о 7:00

У столиці призупинено освітній процес у навчальних закладах усіх типів та форм власності.

Таке рішення було прийнято під час засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час прес-брифінгу щодо введення у Києві протиепідемічних заходів та обмежень для запобігання розповсюдження інфекційних захворювань та ГРВІ.

У зв’язку із призупиненням навчання в закладі освіти виконання навчальних планів, освітніх програм здійснюється вчителями шляхом використання дистанційного навчання з використанням Skype, Viber, Telegram, Net school, Google+, Facebook та інших хмарних сервісів.
Про роботу освітян під час карантину буде висвітлено на сайті закладу у розділі Інші форми навчання- дистанційна освіта та у мережі ФБ.

Інформація щодо змін в олімпіадах у зв’язку з загальнонаціональним карантином.

Інформація щодо перенесення пробного ЗНО через карантин.

Розпорядження Київської міської державної адміністрації “Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної, вищої освіти усіх типів та форм власності” № 427 від 11.03.2020

Наказ Департаменту освіти і науки “Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів та форм власності, вищої освіти I-II рівнів акредитації та Київському університеті імені Бориса Грінченка” № 56 від 11.03.2020

Лист Департаменту освіти і науки №063-1540 від 11.03.2020 щодо організації навчання учнів під час призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Києва

12.03.2020 учителі школи опановували використання платформи хмарного середовища Microsoft office 365 для якісного забезпечення дистанційного навчання.

Опубліковано НВК Ліцей #157 Четвер, 12 березня 2020 р.

Рекомендації щодо організації освітнього процесу у листі Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року.

Вебінар «Організація дистанційного навчання закладом освіти»
Воротникова Ірина Павлівна, Доцент, Кандидат педагогічних наук

Наказ директора НВК №157 “Про призупинено освітнього процесу у навчальному закладі”

Протокол засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)»

Відеозвернення мера Києва -Віталія Кличко щодо запровадження протиепідемічних заходів та обмежень.

Друзі! Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів та обмежень. Хоча в Києві поки не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус, ми вирішили не чекати і убезпечити мешканців міста. Превентивні заходи в Києві запроваджуємо з 12 березня. Попередньо – до кінця березня.Зокрема, буде тимчасово обмежений освітній процес в закладах загальної та вищої освіти. В дитячих садочках. У мистецьких, спортивних школах та інших. Також обмежуємо проведення масових заходів у столиці. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах.Друзі! Ніякої паніки! Відповідально ставимося до свого здоров’я, дотримуємося правил гігієни. А якщо почуваєтеся зле, – одразу звертайтеся до лікаря. Бережіть себе і тих, хто поруч! Разом ми все подолаємо!

Опубліковано Віталієм Кличком Середа, 11 березня 2020 р.