admin 23.01.2020

Майбутнє єдиної, дружньої, мирної держави! Пишаймося, що ми – українці!

Маленькі українці своїми щирими долоньками об’єдналися заради Добра, Любові та Миру для кожного жителя планети Земля!))) Єднаймося заради майбутнього!))

У НВК 157 відбулися урочистості, присвячені Дню Соборності. Діти прийшли у вишиванках, прикрасили школу плакатами, малюнками та інформаційними газетами. На перерві всі учні утворили “коло єдності”, яке символізувало єднання з усією Україною і стало своєрідним продовженням традиційного живого ланцюга, який поєднав Схід і Захід. Радіоефір до Дня Соборності України провели учні 10-Б класу та вчитель української мови та літератури Струк Олена Федорівна, у якому розказали про історію Дня Соборності та реакцію різних країн на цю подію тоді й зараз. Учні розповіли про видатних українців та винаходи, які Україна подарувала світу.

Щиро дякуємо вчителю та дітям за розвиток навичок ХХІ ст. Єднаймося!!)))