#Канікули.Мовний табір Діти та вчителі англійської мови НВК #157 взяли участь у конкурсі GoCamp, знявши власний кліп від школи. Вигравши конкурс, ліцей отримав методичні матеріали для роботи у літньому мовному таборі та можливість працювати з іноземними волонтерами. Так, 10.06 розпочав роботу мовний табір, у якому взяли участь волонтери з Південно-Африканської Республіки та Франції. Вони розповіли про історію становлення та особливості життя у своїх країнах. Учні мали змогу поставити волонтерам питання, що їх цікавили, а також розказати про Україну, її історію та сучасність.
Для подальшої роботи у таборі діти поділилися на 7 груп, придумали назву, девіз та творчо презентували свої команди. Роботі табору допомагають учні-волонтери старших класів.