admin 27.02.2018

31 січня 2018 року в НВК 157 стартувала Всеукраїнська учнівська акція “Я маю право”. До школярів 3-Б та 4-А класу завітали фахівці із правової освіти Другого Київського регіонального центру безоплатної адвокатської допомоги з тематичними лекціями “Права дитини”. Працівники центру розповіли дітям про їх права, які прописані та мають юридичний захист в Конвенції ООН про права дитини, співпрацю центру із громадською організацією “Ла- Страда” , а також про захист дитини від домашнього насилля. Діти із зацікавленістю слухали розповідь дорослих, задавали запитання та ділилися своїми знаннями. По завершенні зустрічі працівники центру роздали школярам буклети із телефонами гарячих ліній вищесказане організацій, які опікуються правами дітей. Дякуюмо вчителям, які підтримують правоосвітницьку роботу з вихованцями, дітям за активність, а партнерам за співпрацю! Захищаємо свої права, згідно чинного законодавства!

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*