Admin06 10.03.2019

Святковий День Жіноцтва в НВК157 розпочався надзвичайно щемливою та водночас піднесенною хвилею весняних мелодій класиків світу та сучасності!Надзвичайно приємно, коли такий чудовий сюрприз за увагу та любов до дітей, , організувала батьківська громада 6- В класу. Мистецьке привітання додало позитивних емоцій та святкового настрою Жіноцтву школи! Що не кажіть, а музика, то є найтонші струни душі!Щиро дякуємо!!! Розчулили!!!Всім чудової Весни!!!!

Музика і Весна…Святковий День Жіноцтва в НВК157 розпочався надзвичайно щемливою та водночас піднесенною хвилею весняних мелодій класиків світу та сучасності! Надзвичайно приємно, коли такий чудовий сюрприз за увагу та любов до дітей, , організувала батьківська громада 6- В класу. Мистецьке привітання додало позитивних емоцій та святкового настрою Жіноцтву школи! Що не кажіть, а музика, то є найтонші струни душі!Щиро дякуємо!!! Розчулили!!!Всім чудової Весни!!!!

НВК Ліцей #157 paylaştı: 7 Mart 2019 Perşembe