Вони – майбутнє IT-індустрії, найкращі й найуспішніші учні нашої школи!

Одночасно з середньою освітою вони отримали повноцінні професійні навички з програмування мовою JAVA, вивчили дизайн та професійну обробку фото в PHOTOSHOP або отримали свій перший сертифікат як комп’ютерний фахівець в компанії CISCO.

Вже три роки наші діти мають можливість отримати знання з комп’ютерних технологій і мереж в компанії CISCO. Це – найзнаменитіша компанія в сфері комп’ютерних мереж і професійного мережевого обладнання в світі. Ії обладнання і спеціалісти вважаються найкращими в світі. Тому вона має власну освітню академію, де готує фахівців з комп’ютерних мереж та Інтернет.

Випускники нашої Мережевий Академії CISCO отримують офіційний Certificate of Completion компанії CISCO з курсу IT-інтенсив IT Essentials: https://www.netacad.com/ru/courses/os-it/it-essentials

Знання та навички, які отримують випускники Академії за рік:
– Вибір відповідних компонентів для збірки, ремонту або модернізації персональних комп’ютерів.
– Правильне використання інструментів і безпечне виконання лабораторних робіт.
– Встановлення компонентів при складанні, ремонті або модернізації персональних комп’ютерів.
– Профілактичне обслуговування, пошук та усунення несправностей в персональних комп’ютерах.
– Встановлення операційних систем Windows.
– Управління операційними системами Windows і їх обслуговування.
– Налаштування комп’ютерів для обміну даними в мережі.
– Налаштування пристроїв для підключення до Інтернету і хмарних сервісів.
– Використання та налаштування ноутбуків і мобільних пристроїв
– Налагодження та забезпечення безпеки мобільних операційних систем і операційних систем OS X і Linux, а також пошук і усунення проблем в їх роботі.
– Встановлення принтера та налаштування загального доступу до нього.
– Ухвалення основних заходів щодо забезпечення безпеки вузла, даних і мережі.
– Знання ролей і обов’язків фахівця з інформаційних технологій.
– Розширений пошук і усунення складних апаратних і програмних несправностей комп’ютерної техніки.
– Отримати гарну підготовку до професійної сертифікації CompTIA A+ Certification

Детальніша інформація є на офіційному сайті академії: https://www.netacad.com/ru

Заняття у Мережевий Академії CISCO для учнів 9-11 класів проходять щосереди о 15:45 в к.127 НВК №157. Ми оголошуємо новий набір і раді будемо побачити нові обличчя!

Для тих, хто хоче вибрати кар’єру програміста, щочетверга о 15:45 в к.127 НВК №157 діють курси з вивчення професійної мови програмування JAVA – найпопулярнішої та найперспективнішої в світі.

Тих, хто захоплюється дивовижним світом комп’ютерного дизайну та фотографією, ми чекаємо кожен вівторок о 15:45 в к.127 на курсах з PHOTOSHOP. Ця програма – світовий стандарт для дизайнерів всього світу. Ви зможете навчитися володіти нею на професійному рівні.