Дитяче харчування

Смачно, і дотримуючись усіх правил та нормативів відбувається харчування в їдальні ЛІЦЕЮ №157! 157 харчування

Для учнів 1-4 класів, які навчаються в основному приміщенні школи за адресою пр.Оболонський 12-В, запрацювала система мультипрофільного харчування. Нова відремонтована їдальня, сучасне нове обладнання, смачна корисна їжа! Дякуємо Голові Оболонського району Кирилові Фесику, який підтримує розвиток інновацій у нашому закладі.
Лінія мультипрофільного харчування дає можливість дітям обирати серед смачних та корисних страв, саме те, що до вподоби дітям!
Сьогодні на сніданок нашим дітям запропоновано смачний рис, гречана каша, салати, яйця, апельсини, банани чай, компот, печиво! Одним словом, можемо почути із дитячих вуст, що право вибору і серед харчування є важливою складовою виховання Людини! Усім смачного!

Шкільне_харчування​ НАССР