#Увесь освітянський колектив щиро вдячний батьківській громаді за реалізацію дитячих ініціатив! Сьогодні відбулось урочисте відкриття альтанки- малої архітектурної форми, яка з’явилась завдяки Денису Скворцову- батьку учня класу 6.2. Учні, освітяни та батьки щиро вдячні українському скульптуру Сергію Болдову, його композиція ,, Майбутнє зростає в дитячих долоньках” прикрашає подвір’я нашого навчального закладу. Також щиру шану та подяку висловлюємо Костянтину Богатову- батьку випускників нашого НВК, який подарував картинну галерею портретів українських гетьманів.
Наші випускники теж не залишаються байдужими до шкільних справ. Вступивши до вишів, вони всіляко підтримують рідну школу й залучають свій навчальний заклад до співпраці. Зокрема, вдячні пані Скопцовій Олені, професору Київського інституту культури й мистецтв, яка стала партнером нашої школи й залучає студентів до співпраці.
Усі ми разом зможемо втілити дитячі мрії! Щиро дякуємо батьківській громаді за небайдужість, довіру й підтримку!